Hacked by Spyteam
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Çilleri Yok Etme Yöntemi

 

Çiller bir çok insanımızı hem psikolojik açıdan, hemde dış görünüş açısından oldukça rahatsız etmektedir arkadaşlar. Bizler Çilleri kaybetmek açısından araştırmalarımız dan aldığımız sonuçlar sayesinde güzel bir yöntem geliştirdik. Öncelikle sizlere bu konu ile alakalı olarak şunu söyleyebiliriz, çilleri kaybetmek için güneş koruyucu krem kullanmak her şeyden önce gelir. Bulunduğumuz ortamda güneş olsun yada olmasın fark etmez, güneşin verdiği zarar yüzümüzdeki lekelenmeler arkadaşlar. Bu konu ile alakalı olarak, gebelikte meydana gelen lekeler olsun, bıyık bölgesinde oluşan bıyığa benzeyen koyu lekeler kozmetik mağazalarında karşımıza çıkan koruyucu kremler olmazsa ne yazık ki kaybolmuyorlar arkadaşlar.

 

Bunun için bir çok yöntem vardır günümüzde, genellikle cilt rengini açma yöntemleri izleriz arkadaşlar. Bunun için en önemli yöntem Doğal ev yoğurdu dur. Öncelikle bu konu ile ilgili dikkat etmemiz gereken şey yoğurdun doğal olması, hatta gerekiyorsa kendi elinizde mayalayın yoğurdu. Bunun faydasını çok göreceksiniz arkadaşlar. Çil güneş lekeleri çok ısrarcı lekelerdir arkadaşlar. Doğal yoğurtlar sayesinde bu lekeler ortadan kayboluyor. Ben sizlere bunun garantisini veriyorum. Şimdi gelelim çil maskesinin tarifine; 1 yemek kaşığı yoğurt ama unutmayın sulu kısmından olacak, 1 çay kaşığı karbonat, 1  yemek kaşığı un ama yulaf unu yada mısır unu olmak zorunda arkadaşlar.

 

Cam kap  ve fırça. Malzemelerimiz bunlar arkadaşlar. Şimdi gelelim uygulanışına; Malzemelerin hepsini aldığımız cam kapın içine koyuyoruz ve bekletmeden karıştırıyoruz, daha sonra fırçamızı alıyoruz ve göz kısmına bulaşmayacak şekilde yüzümüze uyguluyoruz. Uygulamamız gereken yerler özellikle çillerin olduğu bölgelerdir. O bölgelerde 20 dakika bekletelim maskenizi arkadaşlar. Kuruyan maskeyi yavaş yavaş çıkartın tabaka gibi olacaktır zaten. Daha sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Unutmayın bu maske çok yararlı bir maske, Hafta’da en az 1 kere bu maskeyi uygulayın

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
29 Kasım, 2015
0
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?