Parlak Ve Sağlıklı Bir Cilt | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Parlak Ve Sağlıklı Bir Cilt

indir

Parlak Ve Sağlıklı Bir Cilt İçin
Güzel bir cilde sahip olmak için yaşam tarzınızda yapacağınız birkaç değişiklik ve doğru ürünleri kullanmak yeterli. Fakat ürünler ve estetik uygulamalarıda bir yere kadar cildinizi koruyacaktır. İçten gelen doğal ve ışıltılı bir güzellik için cildin sağlıklı olması gerekiyor. Unutmayın sağlıklı bir cilt heryerde kendini belli eder.
Doğru Beslenme
Dengeli beslenmek ve bazı gıdalardan uzak durmak cilt sağlığını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Yağlı yiyecekler ve asitli içecekler kesinlikle kişinin düşmanıdır. Tabiki aşırıya kaçmadan tüketilebilir. Ağırlıkla yönelebileceginiz gıdalar ise sebze ve meyveler. A vitamini, Omega 3, Antioksidan içeren meyve ve sebze tüketimine dikkat edilmelidir.
Su
Su içmenin önemi hakkında artık bilgi sahibi olmayan yoktur. Günde en az 8 bardak su içmek gerekiyor. Cildin kurumaması ve nem kazanması için olmazsa olmazlarından.
Cilt Bakımı Ve Spor
Spor yapan insanların daha sağlıklı göründüğünü biliyoruz. Fiziksel aktiviteler vücudu çalıştırıyor, kalp atışlarının hızlanmasıyla cilde renk veriyor. Spor hayatınızda önemli bir yer tutuyorsa cilt bakımınıda asla ihmal etmemelisiniz. Yüzünüzü 2 kere bol suyla yıkamalı, gözenekleri kapatan ter ve kirden arındırmalısınız.
Vitamin
Düzenli ve sağlıklı besleniyorsanız vitamin takviyelerine ihtiyaç yoktur. Bazı cilt problemleri karşısında dermatologlar kişinin vitamin desteğine ihtiyaç duyduğu kanısına varabiliyor. Yanlız vitamin almadan mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir. Onun dışında gerekli vitaminleri meyve ve sebzelerden sağlamanız daha uygundur.
Unutmayın bazı değişiklikler ile etrafınızdaki insanları güzelliğinizle büyüleyebilirsiniz…

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
18 Aralık, 2015
0
227 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?