Canınız Mı Sıkılıyor? Artık MuhabbetTR.net Sitesi Var | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Canınız Mı Sıkılıyor? Artık MuhabbetTR.net Sitesi Var

sohbet1 (1)

Canınız Mı Sıkılıyor? Artık MuhabbetTR.net Sitesi Var

Üzerinde yaşadığımız dünyada yaşam savaşı hayat gailesi, para kazanma derdi şuydu buydu derken birde bakıyorsunuz ki hayat gelip geçiyor. Birde bakıyoruz ki ne sosyal bir hayatımız var nede iki çift lafın belini kıracak yen tanıdıklar.

İnsanlar bu baş döndürücü koşuşturmanın içinde bir dert ortağı, bir paylaşımcı arıyor. Sonuçta yalnızlaşıyor insan. Düşünün bir kez. İnsanlar yorgun argın işten eve geliyor ve içinde büyüttüğü paylaşamadığını bir derdi var. İçinde büyüttüğü bu derdini yüz yüze gelmeden hiç tanımadığı insanlarla günah çıkarırcasına paylaşmak istiyor. Belki de başka bir insan çoğumuz gibi tatlı dil, güler yüz arıyor, bir tebessüm arıyor. Onu dinleyecek paylaşarak derdini hafifleyecek insanlar arıyor. Başka biriside bir diğer insanda mutluluğunu paylaşacak bir ortak arıyor olabilir.

Bazı insanlar vardır ki onlarında içi içine sığmaz hep hareketli, hep coşkulu insanlardır bunlar ve insan canlısıdırlar. Ne kadar çok insanla tanışırlarsa, o kadar mutlu olurlar. Popüler tabir ettiğimiz bu insanlar, eğlenceyi ve mutluluğu paylaşarak, hoş sohbetleriyle etrafa dağıtırlar bu kavramları. Bazen de insanlar utangaç mizaçlı olabilir. Çekingen bir yapıya sahip olan insanlar sosyal ortamlara girmekte ve insanlarla tanışmakta, sohbet etmekte zorlanabilirler. Bu durum, bu tip insanları zamanla bunalıma sokabilir.

Siz ne kadar zorlasanız, yardım etmeye çalışırsanız çalışın, insan içine sokmaya uğraşsanız da ilk etapta bu onlara zor gelecektir. Sonuçta yalnızlık sadece Allaha mahsustur. Yalnızlığından dolayı kimseyi suçlayamayız. Çünkü yalnızlığın ne kadar zor olduğunu ancak çekenler bilir. Ama artık üzülmeyin! MuhabbetTR.NET sitesi yalnızlığınıza çare oluyor. Bundan sonra MUHABBETtr.net sohbet sitesine girebilir, orda sizi bekleyen sizin gibi dost canlısı insanlarla sohbet edebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kaliteli bir sohbet sitesi olan muhabbetTR.NET sohbet sitesine girerek kaliteli sohbet, muhabbet, chat, mobil chat yapabilirsiniz. Mutlaka sizin de sohbetini seveceğiniz bir hem cinsiniz veya karşıt cinsiniz karşınıza çıkacaktır. MuhabbetTR.NET sitesine girerek spor, politika, güncel, aktüalite, aşk, muhabbet, öğrenim-eğitim konuları dahil, her konuda seviyeli sohbetler yapabilirsiniz.

Sayfalarında gezebilir spor, müzik, sinema hakkındaki yenilikleri görebilir, müzik dinleyebilir ve film izleyebilirsiniz. Kim bilir? Hatta belki gönlünüzü çalacak biri bile çıkabilir karşınıza. Size kimlerce uzaktaki insanlarla bile konuşma imkanı taşıyan muhabbetTR.NET’te eğlenceli vakitler sizi bekliyor.

Sohbete Bağlan

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?