Chat Siteleri | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Chat Siteleri

sohbet-odaları

Chat

İnternet üzerinden sık sık arkadaşlık kuran insanları görmüşsünüzdür. Bu insanlar yakın çevresinden zamanla belirli sebeplerden dolayı uzaklaşan ve yeni çevreler edinmek isteyen kişilerdir. Birçok insan internet ortamından yeni ilişkiler kurmaya ve çevre edinmeye yanlış gözüyle baksa da içinde bulunduğumuz devirin şartlarına göre bu son derece normal bir durumdur. Birçok insan yakın çevresinde yani gerçek hayatında insanlardan darbe yemiş veya ihanete uğramıştır. İhanete uğradıkları insan sayısı arttıkça artık gözü yakınındaki diğer insanları da görmez olmuş ve çevresinden tamamen uzaklaşır hale gelmiştir. Bu durum elbette üzücü bir şeydir ancak dünyanın sonu değildir. Yeni insanlar tanımaktan kaçmamak ve yeni ortamlardan uzak durmamak gerekir. Çünkü bir insan veya birçok insan kötü diye, tüm dünyayı kötülemeye gitmek yanlış bir davranış olur. Bunun yerine yakın çevreden uzaklaşıp, binlerce insanın yaptığı gibi online ortama karışmak ve insanları tanımaya daha meraklı olmak son derece önemlidir. Sosyal biriyseniz ve konuşmayı seviyorsanız internette tanıştığınız kişiyle gerçek hayatınızda da kısa sürede bir araya gelebilirsiniz. Chat siteleri sayesinde birçok insan internet üzerinden yakın arkadaşlıklar kurmakla beraber, internetten tanıştığı kişiyle hayatını birleştirme kararı bile alır.

Hemen her insanın gününün en az 3-4 saati internette, sosyal medyada geçmektedir. Bunun nedeni artık her şeyin tek bir tık ile halledilebilir olmasıdır. Birçok insanın yaptığı şey saatlerce sosyal medyada yeni insanlar ile tanışma çabasıdır ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Sosyal medya insanların genellikle gerçek hayatındaki insanlarla bir araya geldiği ve yine onlarla bir şeyler paylaştığı ortamdır. Ama online chat sitelerinde aynı durum söz konusu değildir. Amacı sadece yeni insanları tanımak ve gerçek hayatındaki sorunlarından bir an olsun kurtulmak olan bu insanların online chat sitelerinde kendilerini daha iyi ifade ettikleri görülmektedir. Zannedildiği gibi online chat siteleri dolandırıcıların dolaştığı yerler değildir. Artık hemen herkes bu sitelerde yeni ilişkiler kurup, gerçek hayatında da bu insanlarla bir araya gelmektedir. Tanışmanın ve kaynaşmanın son derece kolay olduğu, ön yargısız insanların dolaştığı online chat sitelerine hepinizi bekleriz.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
5 Ocak, 2016
0
333 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?