İletişim Olmazsa Olmazımız Olmalı | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

İletişim Olmazsa Olmazımız Olmalı

ee_1424826257

İletişim Olmazsa Olmazımız Olmalı

Sohbet insanlar için oldukça önemli bir olaydır. Mesela yoğun bir iş temposundan çıktınız birileriyle konuşup dertleşmek istiyorsunuz, kendinizi yalnız hissediyorsunuz işte bu anda sohbet siteleri size en büyük yardımcınız oluyor. İsterseniz karşınıza aldığınız kişi ile görüntülü konuşabilir veya yazarak ta iletişimde bulunabilirsiniz. Chat sayesinde hiç tanımadığınız biri ile tanışıp arkadaşlık kurabilir dertleşebilir veya eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Tabi gelişen çağımızda akıllı telefonlar sayesinde mobil sohbet yapmakta mümkün. Telefonunuzdan veya tabletinizden mobil sohbet sitelerine üye olabilir ve bilgileriniz tamamen gizli kalacak şekilde yeni insanlarla tanışıp yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bunun için 7 24 canlı ve dolu dolu sohbet etme imkanı sunan bir siteye girmeniz yeterlidir. Sitede belirlediğiniz rumuzunuzu başkalarının kullanmamasını istiyorsanız rumuzunuzu kaydetmelisiniz. Böylelikle sizin kullanıcı adınız size özgü kalır ve başka kullanıcılar kullanamaz. Ve bu sitelerde sohbet ederken karşınızdaki kişinin profil fotosunu görebilir veya canlı sohbetten direk karşınızdaki ille iletişime geçebilirsiniz.

Peki diyorsanız neden tanımadıklarımla konuşayım derdimi onlara anlatayım bu konuda haksız sayılmamakla beraber bende size diyorum ki insan hep aynı kişiyle konuşup aynı şeyleri anlattığında hem kendi sıkılır hem karşınızdaki. İşte bundan dolayı kullanacağınız chat yöntemlerinden seçtiğiniz bir tanesi ile değişik insanlar tanıyıp farklı kültürler hakkında bilgi alıp hatta farklı şive ve diller bile öğrenebilirsiniz. Birileri ile muhabbet etmek bazen size ilaç gibi gelir.

İnsan sosyal bir varlıktır. Sürekli değişim ister sürekli gezmek görmek farklılıkları yaşamak ve kısaca hayatında bir hareket ister. Bunun içinde sosyalleşmek gerekir. Sosyalleşmek dediğimiz kavram insanlarla iç içe olmak onlarla bir şeyler yapmak gülmek eğlenmektir. Çünkü insanın doğası gereği buna tahmin edilenden çok daha fazla ihtiyacı vardır. Sosyalleşmeyen insan pozitif düşünemez, mutlu olamaz ve çevresindeki insanları da kendi gibi mutsuz eder. Bunun için sosyalleşmek, sohbet etmek yeni insanlar tanımak yeni şeyler keşfetmek oldukça önemlidir.

Zaten mükemmel bir teknoloji çağında yaşıyoruz yoksa yanımızda derdimizi dinleyecek kimsemiz yapacağımız çok basittir istersek sevdiklerimize ulaşabilir onlarla görüntülü konuşabiliriz veya bağlandığımız bir chat sitesinde hoşça zaman geçirebilir kafamızı dinlerken hem eğleniriz hem de yeni dostluklar arkadaşlıklar kazanabiliriz.

Sohbete Bağlan

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
26 Ocak, 2016
0
325 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?