İnternette Sohbet Bir Başka | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

İnternette Sohbet Bir Başka

images (3)

İnternette Sohbet Bir Başka

Etrafımızda oluşan olumsuz olaylardan, izlediğimiz haberlerdeki karakterlerin bizde bıraktığı imajlardan, yaşanılan şiddetlerden etkilendiğimiz içindir belki! güven duygusunu gitgide kaybediyoruz. Etrafımıza duyarsızlaştıkça içimize kapanıyor ve iletişim sorunu yaşıyoruz. Birilerine inanmak istesek bile şartların bizi getirdiği son noktada bunu başarmak hiç kolay değil! Sohbet etmeden de asla yapamayacağımız da ortada malum! işte tam da bu zamanlarda internet en büyük kurtarıcımız olur.

İnternet ortamında sohbet edebileceğimiz Sohbet Siteleri ile, bizden çok uzaklarda bazen başka şehirlerde bazen de başka ülkelerde yaşayan internet kullanıcıları ile tanışıp, arkadaş oluruz. Bu sitelerde yer alan Sohbet Odaları ile, kendimize uygun olanını seçip, aynı konu hakkında konuşmak isteyenlerle koyu bir sohbete başlayabiliriz. Kim olduğunu, nerede yaşadığını söylemek zorunda olmadığın, çekingenlerine uzak kalan, sadece sohbet ettiğin bir arkadaş grubu. Çok çabuk iletişim kuramayan, çekingen yapılı olanlar, internetteki Chat Siteleri sayesinde, kendilerini kasmadan arkadaş edinmelerine yardımcı olur.

Bu siteler sayesinde ömür boyu sürecek bir dostluk ya da hayatınızı birleştireceğiniz, ömrünüzün bundan sonraki kısmının ortağı olacak kişiyle tanışıp, çok mutlu olabilirsiniz. Anti-Sosyal yaşayan bir nesil yetişiyor şuan Ülkemizde, internet elimizin altında sihirli bir değnek gibi! aradığımız her şeyi onda bulabiliyoruz. Merak ettiğimiz her şeyin cevabı onda saklı. Onunla haber alabiliyor, gazete ve kitap okuyabiliyor, film izliyor, kaçırdığımız tv programlarını izliyor, müzik dinliyor, mesajlaşabiliyor, görüntülü konuşabiliyoruz. Hal böyle olunca da Anti-Sosyal olmak hiçte zor olmuyor.

Özellikle sohbet kanalları ile canınız ne zaman sıkılırsa hemen size uyum sağlayan kalite seviyesi yüksek bir sohbet sitesini tercih edip, saatlerce farklı konularla ilgili farklı kişilerle muhabbet edip, rahatlayabilirsiniz. Anlatmak iyidir her zaman, dostluk kurmak, hoşlandığın ve bahsetmekten zevk aldığın konularla alakalı, içinden geçenleri paylaşmak… Bazen konu adı bazen memleket adı altında açılan sohbet kanallarından birini tercih ederek yalnızlığına son verebilirsin. Klavye başında keyifli zaman geçirmek ve bu sitelere girebilmek, üye olmak ya da misafir olarak girip bir satırda olsa fikirlerini paylaşmak, duygularını aktarmak iyi bir terapi yöntemidir. Hiç tanımadığın birine anlat bakalım tüm hissettiklerini, korkularını, sevinçlerini, fikirlerini anlat ki içinde kalmasın!

Sohbete Bağlan

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?