İnternetten Chat Siteleri | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

İnternetten Chat Siteleri

Sohbet-Sitesi

İnternetten yeni insanlar ile tanışıp gerçek hayatınızda bu insanlar ile bir araya gelmek ister misiniz? Hemen herkes bu sorunun cevabını verirken şüphe ile yaklaşmaktadır çünkü internette çeşitli dolandırıcılık olayları meydana geldiğinden insanlar bu ortamda yeni insanlar ile tanışmaya korkar olmuşlardır. Gerçek hayatında çevresindekiler tarafından ihanete uğrayan insanların yeni çevre kurmak ve yeni kişileri tanımak amacıyla girdiği sohbet sitelerinde dolandırıcı insanlar yok denecek kadar azdır. Yani bu sitelere ön yargı ile yaklaşmamanız en sağlıklısı olacaktır. Birçok insanın çevresindekileri internet sayesinde bulduğunu biliyor muydunuz? Çünkü internettekiler size uzakları yakın hale getiren kişilerdir. Yani gerçek hayatınızda arkadaşlarınızın çevresine olan uzaklıkta yeni çevreler edinebilirken internet sayesinde sizden farklı ülkede olan birisi ile bile bir araya gelebilirsiniz. Bu da bize teknoloji devrinin sağladığı faydalar arasında.

Gerçek hayatınızda çevrenizdeki insanlardan sıkıldıysanız veya o insanlar tarafından hayal kırıklığına uğradıysanız artık onların yanında durmak istememenizi veya onlarla görüşmek istememenizi anlıyoruz. Bunun için sosyal medyaya ve oradaki insanlara yönelmiş olabilirsiniz ancak bu da pek sağlıklı bir fikir değil. Çünkü sosyal medyadaki insanlar gerçek hayatlarında tanıdığı insanlardan başkalarıyla iletişim kurmak istemezler ve durumlarını, gönderilerini yalnızca o insanlar görsün isterler. Sizler de bu insanlarla tanışmayı beklerken epeyce zaman kaybetmiş olursunuz yani yeni çevreler edinmeye geç kalırsınız. İnternet sayesinde insanlarla tanışmanın sadece sosyal medya ile sınırlı olmadığını bilmenizi isteriz. Sohbet siteleri sayesinde birçok insan yeni ilişkiler kurmuş olup, hatta internetten tanıştığı kişilerle evlenmişlerdir. Sizler de bu iyi insanların girdiği sohbet sitelerine girip, sıcak ilişkiler kurmak isterseniz bir tık uzağınızdayız. Teknoloji devri olarak adlandırılan bu devirde artık gerçek hayatımızda yeni birisi ile bir araya gelip, tanışıp, numaramızı vermek ne kadar normalse, online chat sitelerinden tanıştığımız insanlarla da bir araya gelmek o kadar normaldir. Sizler de ön yargılarınızdan kurtulup yeni bir çevre istiyorsanız internetten yeni insanlarla tanışabileceğiniz chat sitelerine hepinizi bekliyoruz.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?