İsim Sayma | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

İsim Sayma

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal geçtiğimiz günlerde meclis kürsüsünde ilginç birşey yaptı. Küsrüye çıktı ve son 1 yıl içersinde şehit olan güvenlik güçlerinin isimlerini saydı ve bunu meclis kürsüsünden gönderme yaptığını, eylem yaptığını düşündü.

Kusura bakmasın MHP‘liler ama bu işler böyle yenilir yutulur isim saymakla düzelecek işler değil. Meclis kürsüsüne çıkıp “imralı canisi” “bebek katili” diyerek bir yere varılamaz terörle mücadele konusunda. Siz zamanında bazı şeylere engel olabilseydiniz, bugün bu olaylar yaşanmayacaktı belki. Ama sizin vurdumduymazlığınız, reklamcılığınız, şovculuğunuz yüzünden şuan ülkenin Güneydoğusu cehenneme dönmüş durumda.

Zamanını şehitlerin isimlerini saymaya ayırana kadar, biraz düşünüp terörle mücadele konusundaki fikirlerini neden paylaşmadın o meclis kürsüsünden ? O vatan evlatlarının ismini sayınca ne geçti eline ? Terörle mücadele konusunda 1 basamak yukarı çıkabildi mi ülkemiz ?

Artık ülkeye samimiyet lazım. Atılan her adımın, yapılan her işin arkasında samimiyet olmalı. Ülkemizin en temel sorunu olan terör konusunda yönetenlerin ve muhalefetin samimiyetsizliği, ülkemizi daha kötü günlere götüren bir zemin hazırlıyor. Analar ağlamasın diye yola çıkan AKP, ekran karşısına çıkmaktan korktuğu için yazılı açıklamalar yapan MHP, her söylediği sözde daha da dibe vuran CHP‘den başka bir şey gözükmüyor siyasette.

Artık bu konuda gerekli samimiyet ortamı yaratılsın. Yöneticiler, siyasiler birbirine laf atmayı bırakıp çözüm için birleşsin ve cennet vatanımızı cehenneme çeviren bu şeref yoksunları bu ülkeden ellerini çeksin

Bunun için de meclis kürsüsünü boş yere işgal etmek, isim saymak yerine oturup adam akıllı bu bela için çözümler ortaya konulsun.

Yarınlara umutla bakabilmemiz için…

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
8 Ocak, 2016
0
263 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?