Sohbet odaları | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Sohbet odaları

imagesCAG4JTF4

Çevrenizde yazılı bir şekilde daha iyi ilişkiler kuran insanların olduğunu görmüşsünüzdür. Bu insanlar kalabalık arkadaş gruplarında kendilerini yeterince iyi bir şekilde ifade edemez ve kalabalıklar içinde yalnız kaldığını düşünür. İşte bu yüzden genellikle hissettiklerini yazmak isterler. Ve zaten bu kişilerin yanınızda veya bir mesaj uzağınızda olduğu 2 tavrına bakacak olursanız mesajda kendilerini daha iyi ifade ettiklerini, sizi daha çok güldürdüklerini görmüş olursunuz. Bu tipte olan o kadar çok insan vardır ki ama siz farkında olamazsınız. Hatta belki de siz de bu kitlenin içindesinizdir. Genellikle sosyal medyada durumlar paylaşmayı tercih ediyorsanız ve kendinizi bu şekilde daha rahat hissediyorsanız büyük bir ihtimalle yazılı iletişimi başarılı ancak sözlü iletişimde biraz daha çekingen olan taraftasınızdır. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve artık kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir ortamda bulunmak sizlerin elinde. Eğer ağzınız kendinizi rahat hissettiğinizde iyi laf yapıyorsa kesinlikle sizler için online sohbet sitelerini tavsiye ederiz. Sizler gibi binlerce insanın bir araya geldiği ve herkesin kendisini çekingen bir tavır göstermeden tanıttığı bu sitelerde birçok insan rahat bir şekilde içindeki gerçek kimliğini ortaya çıkarmaktadır. Bu kitlenin içinde olmak, yeni bir ortamda bulunmak ve hatta gerçek hayatınızda da siteden tanıştığınız kişilerle bir araya gelmek artık çok daha olağan.

Her gün internet sayesinde binlerce insan birbiri ile iletişim başlatıyor ve bu konuşmalar haftalarca, aylarca sürebiliyor. Siz de dilerseniz bu insanlardan birisi olabilir, yeni insanlarla konuşmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. İnternetten tanışacağınız insanların iyi niyetine inandığınız takdirde ön yargılarınızın tamamından kurtulmuş olabilirsiniz. Unutmayın ki internetten tanıştığınız kişiler de sizler gibi yoldan geçerken tanımadığınız ve ön yargı ile bakmadığınız kişilerden. Ve o kişiler sizin için ne kadar risk arz ediyorsa, sizler de o insanlar için o kadar risk arz ediyorsunuzdur.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?