Hacked by Spyteam
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

ücretsiz sohbet odaları

yeni (1)

Yalnız mısınız? Mutsuz musunuz? Yalnızlık bir kader olamaz bunu unutmamalısınız. İnsanlar günümüzde birbirleriyle konuşma, diyalog kurma, dolayısıyla iletişim sorunu yaşamakta. Bunun sebebi de karşılıklı yaşanan güven sorunu. Yanı sıra yaşam koşullarının getirdiği zorluklardan kaynaklanan saldırganlıklar ve agresifliklerdir. Oysa insanlar sakin sakin ve belirli periyodlarda daha çok birbirleriyle konuşsalar daha iyi hissetmezler mi? Bu tedavi niteliğinde şifa gibi gelebilecek konuşmalar onlara daha iyi hissettirmez mi?

Dışarı çıkıp etrafınıza baktığınızda, sürekli oradan oraya koşup duran insanlar görürsünüz. Bu konuda hepimiz birbirimize benzemekteyiz. Sürekli yapılması gereken işlerimiz var ve sonuçta hep bu işler için koşuşturup duruyoruz. Peki, hayatı yaşamak hakkında bir şeyler kaçırıyor muyuz acaba bunu hiç düşünenimiz var mı? Tek başına yaşamaya ve sadece ama sadece çalışmak için programlanmamış insanoğlunun şüphesiz ki yaşamaya, kalabalıklaşarak sosyalleşmeye ve sosyalleşerek, paylaşmaya, paylaştıkça da mutluluk duymaya ihtiyacı vardır. Fakat tüm bu cümlede saydığımız ihtiyaçlarını yerine getirebilmesi için de elbette gerekli ortama ihtiyacı vardır. Bu ortamlarda insanlarla tanışabilmenin kolay ve mümkün olduğu ortamlardır.

Peki, kaçımız böle bir ortama sahibiz ki? Hepimiz az önce de bahsettiğimiz gibi yaşamak için sürekli çalışıyor ve koşturuyoruz. Bu koşuşturmanın arasında nasıl da vakit bulacağız. Nereden sorup, soruşturup ta dost bulacağız? Hem siparişle de oluyor muymuş bu işler? Yoksa bir gün artık bu sıradan hayattan sıkılıp, canımıza tak ettiğinde, sokak tan geçen insanlara mı arkadaşlık talebinde bulunacağız? Hiç birimiz de böyle bir duruma düşmek istemeyiz eminim.

Tabii ki de bunların hiçbirini yapmayacağız. Ama hayatın bize getirdiği nimetleri de kullanacağız ve artık hayatı sürekli kaçırmayı bir kenara bırakacağız. Bunun için sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet ne güne duruyor. Artık bizler içinde sürekli çalışarak koşuşturmanın yanında hayatı yaşamanın vakti birazda olsun gelmiş olmalı. Hem bu hayattaki yalnızlığın sonu nere kadar? Her şeyinde bir sonu olmalı öyle değil mi? Ayrıca da unutmamalıyız ki, bizim durumumuzda birçok insan da dostluk, arkadaşlık, sohbet ve paylaşımlar sayesinde mutluluğun formülünü bu sitelerde buluyor.

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
28 Şubat, 2016
0
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?