Asosyalliğe veda sohbet odalarına merhaba | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Asosyalliğe veda sohbet odalarına merhaba

sohbet

Günümüzde teknolojinin ne kadar ilerlediğini, her gün çıkan sayısız telefon, bilgisayar modellerinden oldukça rahat takip edebiliyoruz. Gelişen ülke şartları daha da çalışmaya zorluyor ve insanlar kendilerine ayıramadıkları bu zamanlarda içine kapanıyor. Kendine bile zaman ayıramayan bir insanın bir başkasına ayırabileceği vakit maalesef azami derecede oluyor.

Zamanı olmayan insan, asosyalliğine teslim olup, yalnızlığında kayboluyor. Tam da bu noktada bunu fark eden sohbet siteleri, insanların sosyalleşmesini amaçlayarak siteler kuruyor. Kafede geçirecek vaktiniz olmayabilir. Yemek arasında, uyumadan önce ki telefon kurcalayışlarınızda, otobüste telefonla oyun oynadığınızda ve bu tip zamanlarda elinizde olan kısa zamanları sizin gibi vakti olmayan insanlarla sosyalleşerek değerlendirebilirsiniz. Chat siteleri ne kadar güvenli ya dolandırılırsak? Bu soru akla gelen ilk sorun. Ama şunu da unutmamak gerekiyor. Hayatın her alanında güvenilmeyecek insanlar oldukça fazla. Sohbet odalarında da karşınızdakine güvenmek zamanla olur. Siz sosyalleşmenize bakın. Karşınızdaki kişi er ya da geç niyetini belli edecektir. O zaman engellersiniz ve sorun çözülür. İyi tarafından bakın.

Zamanımızın, çağımızın sorunu artık asosyalliktir. Her gün herkese bulaşan bir virüs haline geldi. Sizi daha da içine çekmesine izin vermeden sohbet etmeye, sosyalleşmeye, arkadaşlar, arkadaşlıklar edinmeye başlayın. Bu sitelerden çok yakın arkadaş olan da var, evlenen, çocukları olan da. Hayat bir serüvendir. Yanında kimse olmazsa bu hayat tutunamıyorsun. Ön yargıyla değil araştırarak yaklaşırsanız, sohbet sitelerine güvenme olasılığınız artar. Asosyalliğinizle barışın. Sorunlarınızı, dertlerinizi paylaşın. Paylaşmak doğru insanlarla güzeldir. Site güvenilirse buradan sonra her şey sizde bitiyor. Saygı çevresinde oldukça her şey yolunda gidecektir.

 Yani, çıkın asosyallik kafeslerinizden. Açın kapılarınızı sonsuza kadar. Hayat kısa. Yalnız kalamayacağınız kadar kısa. Tabusuz yaklaşın, yıkın ön yargılarınızı. Bir günaydın diyeniniz, doğum günün kutlu olsun diyeniniz olsun. Sohbet sitelerine güvenin. Baktınız olmuyor başka bir odaya geçin. Denemeden yanılırsınız. Kim bilir. Belki hayatınızın aşkı, en yakın arkadaşınız olmak isteyen biri bir odada sizi bekliyordur. Asosyalliğinizle barışın, hayatla barışın, gülümsemeniz eksik olmasın.

Sohbet’e Bağlan

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
17 Şubat, 2016
0
309 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?