Eğlenceli Vakit Geçirmenin Sırrı Sohbet Sitelerinde | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Eğlenceli Vakit Geçirmenin Sırrı Sohbet Sitelerinde

 

muhabbet

İnternet hayatımıza girdiğinden beri birçok noktada hayatımızın dolu, dolu geçmesini sağlıyor. Bizim için bilgi kaynaklarına hızlı ve kolay ulaşabilmemizin yanında hayatımız renklendiren, boş vakitlerimizde eğlenmemizi sağlayan sohbet siteleri canımız sıkıldığında bize en kolay şartlarda arkadaş edinmemizi sağlıyor.

 

Yaşadığımız hayat şartları, ekonomik şartlar, günlük koşuşturmalar, çalışma hayatı yüzünden sosyal hayatı yaşayabilmek adına pek de fırsat ve vermiyor. Dolayısıyla zaman, zaman çok renksiz ve hareketsiz, monoton yaşamlar yaşamaya mahkum olabiliyoruz. Buda hayatı çok can sıkıcı, sonucunu yalnızlık ve bunalıma kadar götürebilecek seviyelere taşınabiliyor. Bu nedenle herkesin yaşamaya, sosyalleşmeye, arkadaş edinmeye hakkı vardır anlayışından yola çıkarak, sohbet siteleri evde ya da çalıştığımız mekanlar da bize bahsettiğimiz konularda her türlü imkanı sağlıyor.

 

Çalıştığı yerden çıkıp her gün mutsuz bir şekilde evine gelen yalnız insanlar evde dört duvarın içinde neler yaşıyor bunu bir tek kendileri bile bilir. Nitekim tv programlarında yalnızlıktan evlenmeye zorunlu bir şekilde karar vermiş insanların bu durumdan nasıl yakındığına belki de şahit olmuşsunuzdur. Ne yaşadıklarını, ne çektiklerini yapayalnız yaşadıkları evlerinin ancak dört duvarının şahitliğinden bahseden bu insanlar, ağlamalarını, gözyaşlarını duvarlarla paylaşarak değişik yerlerde yalnızlık dertlerine çare arıyor.

 

Aynı şekilde arkadaş bulmakta zorlanan, kız arkadaş edinmekte başarılı olamayan hatta teşebbüs bile edemeyen insanlar kim bilir bu sorunlarıyla ilgili neler yaşıyor? Bunları ancak çeken bilir. Çekincelerinden yüzleri kızaran, elleri titreyen insanlar gerçekten de bu konularda çok zorluk çekiyor olmalı. Bu durumu bazen kimseyle paylaşamıyor olabilirler ve sonu çok yanlış psikosomatik sonuçlara da varabilir. Bazen de ilerleyen semptomlarda psikologlara gidip bu sorunlarına çare aramak durumunda kalabiliyorlar.

 

Bu saydığımız durumlarda hem yalnızlığı bir nebze çare olacak dost edinmeye birebir sohbet, chat siteleri, sohbet odaları, sohbet siteleri hem de karşıt cinse bu denli yaklaşım sorunu yaşayan insanlar için iyi bir başlangıç noktası olabilir. Yalnızlıktan kendinizi hırpalamanıza artık gerek yok. Evinizin sıcacık ortamında, masrafsızca erişebileceğiniz sohbet siteleri hiç ummadığınız gayet umutsuz ve mutsuz bir anınızda bile aradığınız halis bir dostu karşınıza çıkarabilir. Ya da aynı dili konuştuğunuz ama başka yerde bu muhabbet fırsatını yakalayamadınız birileriyle burada karşılaşabilirsiniz. Veya hiç ummadığınız bir zamanda, internet ortamında gönlünüzün sultanını bile bulabilirsiniz.

Sohbet’e Bağlan

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
5 Şubat, 2016
0
239 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?