kameralı sohbet | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

kameralı sohbet

sohbetodaları

İster kabul edelim ister etmeyelim, ister girelim ister girmeyelim ama bir gerçek var ki, Sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet gibi platformlar çok ciddi bir açığı kapatmışlardır. Zira yine reddedilemez bir gerçek olan, insanın sosyal bir varlık oluşundan hareketle, insan ya paylaşacak ya paylaşacak olandır. Bu karşı konuşmaz istek işte bu kıymetli platformlar sayesin de bir nebze de olsa çözüme kavuşturulmuştur. Tüm günün koşturmaca hali, yorgunluk, maddi imkânsızlıklar ve dostların birbirleri ile olan uzaklıkları gibi birçok sebep dolayısıyla bir araya gelemedikleri de kaçınılmaz bir gerçektir.

 

Ancak, tüm bu olumsuzluklara rağmen, insanın sohbet, muhabbet isteği her zaman canlı ve dinamiktir. Bu canlılık, haliyle insanı tatmin etmesi, bu ihtiyaca cevap vermesi için hırpalar durur. Bu gerçeklerden hareketle olaya bakarsak eğer, sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet gibi imkânların gerçekliğini de görmüş ve kabul etmiş olacağız. Ve yine ayrıca, çağımızın teknolojik getirilerine kulak tıkamakta insanın kendi yalnızlığına bir başka katkı sunmasından başka bir işe yaramayacaktır. Dolayısıyla kendimizle orantılı olmak, modern hayatın getirilerine kulak tıkamak akılla izah edilir bir durum olmasa gerek.

 

Tüm bunlarla birlikte, her zaman anlaşabileceğimiz, konuşabileceğimiz, sohbet ve muhabbet edebileceğimiz insanları sağ ve solumuz da bulamayacağımız gerçeği de bambaşka bir sorun olarak çıkmakta karşımıza. İşte bu sorun sonucun da bizler de haliyle başka alternatifler arayışına girmekteyiz. Bu anlamlı ve gerekli arayışlar, bizleri Sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet gibi sitelerin anlam ve önemini kavramamız da yardımcı olmaktadırlar. Biliyor ve inanıyoruz ki, bizi dinleyecek, bizi anlayacak insanlar elbette var. Ve bu insanlarla paylaşacak, bölüşecek ve konuşacak yığınlarca konu ve sorunlarımız var. Çünkü insan dert ve sorunlarını paylaşabildiği, konuşabildiği oran da rahatlayabilen bir varlıktır. Zaten sorunlar, dert ve sıkıntılar da paylaşıldığı oran da küçülen, paylaşıldığı oranda sırtımızdan inan problemlerdir. Paylaşarak rahatlamak, dinleyerek paylaşmak ve bütün bu muhabbetler sonucun da farklı mekânlardan, il ve hatta ülkelerden dostlar edinmek azımsanır bir kazanç değildir elbette. Dostluk ve arkadaşlığa dair geniş bir yelpazeye sahip olmak, uzaklarda da olsa dost ve arkadaşlarımızın olduğunu bilmek içimize bir ferahlık verecek ve içsel bir huzur yaşatacaktır bizlere.

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
29 Şubat, 2016
0
284 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?