sohbet odaları | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

sohbet odaları

 

sohbet odaları

Günümüz dünyasında hemen hemen herkesin kullandığı sosyal ağlar bulunmaktadır. Bu sosyal ağlar hayatımızı kolaylaştırdığı gibi haberleşme içinde hayatımızda önemli yer kaplar. İnsanlar bu gibi siteleri kullanarak kendilerini sosyal ağda bir dünya yaratıyorlar ve bu dünyaya istedikleri insanları kabul edip arkadaş oluyorlar. Bu sosyal dünya sayesinde insanlar kendi tanıdıkları ve çevresi ile iletişim kurarken sıkıntı çekmiyorlar ve istedikleri zaman basit bir şekilde iletişim kurabiliyorlar bu sosyal hayatın çok olumlu yönleri bulunmaktadır mesela normalde çok uzakta olan bir kişi ile iletişim kurmamız ve ona ulaşmamız zordur. Fakat bugün elimizde bulunan teknolojinin bize sağlamış olduğu sosyal ağlar bu iş için çok faydalıdır bu ağlar ile istediğimiz her an her yerde ve istediğimiz kişi ile sadece birkaç dakika ayırarak dünyanın bir ucunda ki kişi ile ister görüntülü ister sesli isterse mesaj yolu ile kolaylıkla iletişim kurabiliriz.

 

Bugün etrafımıza baktığınızda insanların çoğunun telefon ile ilgilendiğini görürüz aslında etrafımızdaki insanlar başka bir ortamda bulunan biri ile iletişim halinde bir genelleme yaparsak on kişiden dokuzu sürekli sosyal ağlarda chat siteleri ve sohbet siteleri ile insanlarla iletişim kurmakta.  Bazen insanlar tanımadığı ve görmediği insanlarla daha rahat iletişim kurar.  Bu nedenle sohbet odaları insanlara cazip gelmekte ve gün geçtikçe kullanımı artmaktadır insanlar artık sosyalleşirken sohbet siteleri ile rahatlıkla çevre edilmekte ve yeni arkadaşlıklar kurmakta hatta eski arkadaşlarını da sosyal ağlar üzerinden bulunmakta ve buradan rahatlıkla iletişim kurmakta sohbet etmekte ve chatleşmekte.

 

Günümüzde en yaygın sohbet siteleri insanlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için yarış içindedir ve bu durumda rekabet piyasası sohbet siteleri için çalışmaktadır. Gün geçtikçe hayatımıza entegre olan bu siteler yeni insanlarla tanışmak için en uygun yoldur karşınızdaki insan ile ne kadar rahat iletişim kurarsak yakınlığımız o kadar rahat gelişmekte ve hızlı bir biçimde şekillenmektedir. Günümüz koşullarından geri kalmamak için insanlarda bu ortamlarda rahatlıkla dolaşmakta ve kendi arkadaş çevrelerini edinerek sosyal bir ortam oluşturmakta bir sakınca görmemektedir. Bu nedenle her geçen gün bu platformları kullanan kişi sayıları hızla artmaktadır.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
13 Şubat, 2016
0
245 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?