sohbet odaları ücretsiz | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

sohbet odaları ücretsiz

34c636ebdc8a201a4d83c2c94bddcc91

İçinde yaşadığımız yaşam biraz da yalnızlık döneminden ibaret. Neden diyecek olursanız, insanlar hep çalışmak için okumak için oradan oraya koşuşturup durmakta. Genç yaştakiler deseniz okulunu, üniversitesini bitirmeye çalışıyor. Üstelikte sosyal hayat pek de öyle eskisi gibi değil. Artık özellikle metropolle şen, gelişen büyük şehirlerde bile aşırı kalabalıklaşmalardan ötürü, yaşanan bazı negatif olaylarla beraber, eskiden olduğu gibi sabahleyin göz göze gelerek, selamlaşmalar, günaydın diyerek gülümsemeler çok öncelerde kaldı. İnsanlar birbirinden zaman zaman uzaklaşmakta, güvensizleşmekte.

Fakat aynı zamanda, insanoğlunun yaradılış itibarıyla sosyalleşmeye, konuşmaya, yeni insanlar tanımaya, yeni çevreler edinmeye de ihtiyacı vardır. Bu gereksinimini gideremeyen insanlar mutsuz olmaya, hayatlarını idame ettirirken tek dizeliğe ve monotonluğa düşmeye mahkûm olurlar. Bunların sonucunda da kapımızı çalacak unsur şüphesiz ki mutsuzluk olacaktır. Zaten hayatın ağar yüklerini omuzlamış insanları sık sık sokakta görmekteyiz. Hatta bu insanlardan dışarıda milyonlarcası var. Mutsuzlukları yüzlerinden akan, hayat şartları altında ezilerek zorlanan ve buna bağlı olarak ta mecburen işle-ev arasında mekik dokumak metazori arasında sıkışıp kalmış insanlarla dolu çevremiz. Üç kuruş maaş alıp hayat idamesi sağlamak için robotlaşmış, gözlerindeki fer sönmüş, tüm yaşama dair umutlarını kaybetmiş insanlar. Konuşmak anlatmak isteseler bile, konuşacak, anlatacak, sıkıntılarını giderebilecek dostları, açılabilecek tanıdıkları yok belki de. Hayatlarında ufak bir değişiklik yapmaya kalkışsalar ve sadece bir kerede olsa felekten bir gece yaşasalar bile bütçelerinin sarsılacağının farkında olan bu insanlar ne yapmalılar? Peki bu nereye kadar böyle gidebilir.

 

Bu sonsuza kadar böyle gitmemeli elbet. Zira artık herkesle sohbet edebileceğiniz sohbet sitesi var. İşten eve, ya da okuldan eve geldiğiniz zaman sıcacık ev ortamlarınızda kimi tanımak istiyorsanız onunla tanışabileceğiniz bu sohbet sitelerinde, beş kuruş ta para ödemeden genç, akran, bay, bayan kimle isterseniz onunla konuşur, sohbet eder veya dertleşebilirsiniz. Hatta mobilken tablet telefonlarınızla da sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet tarzında sohbete katılabilirsiniz. Unutmayın ki, onlarda sizler gibi yalnız ve sizin gibi dostları, arkadaşları bekliyor. Hatta sizlerle gönül ilişkisi yaşayabilecek güzellikte ve sevimlilikte olan karşı cinsler bile biran önce sohbete katılmanızı bekliyor.

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
27 Şubat, 2016
0
290 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?