sohbet siteleri ücretsiz | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

sohbet siteleri ücretsiz

sohbet

Hayat, tüm yoruculuğu, tüm koşturmacası ve hırpalayışı ile sürüp gidiyor. Öyle ki insan artık ne kendisi ne ailesine zaman ayıracak gibi bir durum da değil. Yaşam başlı başına bir çıkmaz gibi dururken karşımızda, iş hayatımız da bu hengâmeye ayak uydurmuş durumda. Alabildiğince hızlı ve yorucu geçen iş hayatımız sonrası, eve gelip tekrar dışarı çıkabilecek ne güç ne takat bulamıyor çoğumuz kendi üzerinde. Bu durum haliyle aile, arkadaş ve dost çevreler arasına ki mesafeyi biraz daha açmaya sebep oluyor. Çok istemenize rağmen bir sinema, bir film izleme ve izlerken aileniz ve eşinizin yanınızda olması, ama bir türlü vakit ayıramamanız dolayısıyla sıkıntılı süreçler baş gösteriyor. Bütün bu yorgunlukların yanı sıra, eşinizi yanınıza alarak dışarda bir sinema izleme ce ufak tefek atıştırmaların da ciddi maliyet oluşturduğu bir zaman dilimin de, bu aktivite bile lüks gelir oldu birçok kişiye. Zira gelir bütçemizin sınırlı olması, haliyle bizleri de dışarıya çıkma, sosyal bir etkinlik yakalama, dost ve arkadaş kitlesi ile bir muhabbet bir Sohbet etme isteklerimize hep engel olmaktadır.

Oysa biliyoruz ki, ister reel dünya da ister uzaklarda, aynı dili konuşabileceğimiz, aynı ortak paydalar da buluşabileceğimiz insanlar var. Bu insanlar ile aramız da hayli uzun mesafeler olsa bile, kontak kurma imkânları,  Sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet gibi kolaylıklar sayesin de bir bakıma imdadımıza yetiştiler. Orada, uzak ya da yakın da ama oradalar ve sizleri bekliyor dost edinip sohbet edebileceğiniz insanlar. Tek yapmanız gereken bu imkânları kullanmak ve bağlanmak.

Konuşamadığınız, paylaşamadığınız ama içiniz de saklayıp durduğunuz nice sır ve nice sıkışmışlıklar var iç dünyanız da. İşte tüm bunları ve daha birçok şeyi paylaşabileceğiniz, Sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet odaları sayesin de bir bakıma bizlere can suyu verilmektedir. Çok fazla maddi kayıp yaşamadan, olduğunuz ve bulunduğunuz yerde ve hiç yorulmadan istifade edebileceğiniz bu anlamlı platform her an elinizin altın da ve sizlere hizmet vermektedir. Tüm günün, hatta haftalar ve ayların üzerinizde bıraktığı olumsuz yüklerden kurtulmak isterseniz eğer, hadi buyurun, Sohbet, Chat, muhabbet, mobil sohbet odalarına.

 

 

 

 

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
28 Şubat, 2016
0
240 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?