Hacked by Spyteam
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Sohbet sitesi tanıtımı

sohbet

Kişisel Algıyı Yakalama Yolları

Kişilerin, birbirleriyle iletişim kurmaları doğal bir ihtiyaçtır. Sevdiği arkadaşlarıyla sohbet etmek, kişiye çok büyük haz verirken, kimi zamanda hiç tanımadığımız bir insanla bile sohbet etmek dertleşmek isteriz. Kimi zaman bir tren de, kimi zaman bir otobüs durağında, kimi zaman da hastanede sadece yanımızda oturan hiç tanımadığımız bir insanın bir merhabasıyla başlar Sohbet ve konu gitgide derinleşir. Öncesinde telefonla konuşarak iletişim kurarken şimdi vaktimizin birçoğunu bilgisayar başında veya cep telefonundan internete girip sohbet ederek geçirmekteyiz. Teknoloji çağında yaşıyoruz ve bu çağın hızına yetişmek oldukça zor. İnternetin başına her oturduğumuzda örneğin bir gazete okurken dahi hemen sayfanın sağında küçük küçük reklamlar ve tanıtımlar geçiyor etrafımızda gelişen olaylardan haberdar olmak hiç de zor değil sadece tek bir tuşla her bilgiye ulaşıyor bilgiden bilgiye atlıyoruz. Bazen de e posta adresimize gönderilen bir mail sayesinde tanıtımlardan haberdar olmaktayız. Başımızı kaldırıp ne yana baksak bir reklam görüyoruz.

Kimi zaman billboardlarda kimi zaman otobüslerin camlarında kimi zaman apartmanların dış cephelerinde kimi zaman avm ler de kimi zamanda cep telefonumuza gelen bilgilendirme mesajlarıyla. Yani konu her ne olursa olsun tanıtımı yapmak internet sayesinde son derece kolay. Çarşıda bir anda yanımıza yaklaşarak usulca broşür uzatılır, elimize alıp bakma gereği duyduğumuzda mutlaka bir tanıtım broşürü olduğunu görürüz.

Sohbet sitesi tanıtımı sayesinde, insanlar birbirleriyle iletişim kurmakta, tanımadığı hayatına dair hiç bir şey bilmediği kişilerde arkadaşlık kurup hatta evlene dahi bilmektedir. Bu anlamda evlilik siteleri hatta İslami evlilik siteleri dahi mevcuttur. Sohbet sitesi tanıtımı hayatımızda bu anlamda önemli yer tutmaktadır. Tanıtım yaparken sitenin güven arz etmesi, kişisel verilerimizi koruma altına alması elbette ki çok önemlidir. Tanıtım yapılırken seçilen renk fotoğraf hatta üye sayısı dahi önemlidir. Üye sayısının fazla olması da sohbet sitesini tercih etme nedenidir.

Sohbet sitesi tanıtımı algı yaratmada başarı katletmesi, birçok nedene bağlıdır. Sohbet etmek insani bir ihtiyaç olduğu için, bu açlığı kapatabilmek, o anki yalnızlığı giderebilmek, bazen de sırf kafa dağıtmak için birçoğumuz sohbet sitelerine giriş yapıp bu yalnızlığımızı gidermeye çalışıyoruz.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
2 Mart, 2016
1
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?