ücretsiz sohbet sitesi | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

ücretsiz sohbet sitesi

SOHBETSİTESİ1

 

Hayat hızla geçip gidiyor ve biz asla zamanı tutamıyoruz. Günden güne yaş alıyoruz. Ve günlerin büyük kısmı da hep çalışmakla, aynı ortamlar, mekânlar arasında, aynı yüzleri görerek geçiyor. Yeni insanlar tanıyamıyoruz, yeni mekânlara seyahat edemiyoruz, farklı sohbetler ederek, farlı şeylerden bahsetmiyor, yeni yeni şeyler öğrenemiyoruz. Bu durumlar kısır döngüye girip girip geçse de dişimizi sıkıyor, artık kabullenmek durumunda kalıyoruz. Hal bu ki farklı farklı insanlarla tanışsak, bu sayede farklı sohbetler yapsak, yeni yeni şeylere gülsek, sohbet ederken öğrensek, biz de içimizde tuttuğumuz şeyleri bu yeni tanıştığımız insanlarla paylaşarak hafiflesek fena mı olurdu?

Herkesin oturması, kalkması, yemesi, içmesi farklı olduğu gibi, yaşam şekli de birbirinden farklıdır. İşte aynı şekilde sohbet konuları da farklıdır. Kimilerinin seçtiği konular bir diğerine ağar gelirken, diğerleri esprili, günlük basit şeylerden sohbet unsurları oluşturmak isteyebilir. Kimi kültür sohbetleri kurmak isterken, kimi de günlük basit olaylardan muhabbet kurmak ister mesela. Ya da kimisi güncel haber delisiyken, kimisi de politika meraklısı olabilir. Yanı sıra romantik insanlar aşktan, sevgiden bahsederken, bir diğeri sanat meraklısı olup, şiirden, müzikten konuşmayı sevebilir.

Sohbet konuları da aynı insanlar gibi insan karakterlerine göre değişebilmektedir. Bu gibi hallerde insan eş dost edinirken, konuşmayı sevdiği konuya göre seçerek edinemez elbet ama şüphesiz ki dostluk ettiği ahbaplık ettiği kişiyle sevdiği konuları konuşamazsa muhabbeti pek de uzun tutabileceği söylenemez elbet. Ama neyse ki artık sohbet, Chat,  muhabbet, mobil sohbet siteleri var ki insanlar her türlü içinde kalmış eş, dost, ahbaplık, sevgili edinme konularındaki ukdelerini giderebilmekteler. Bu sitelerde aynı burada saydığımız ve hatta binlerce daha farklı insan tipinde karakterle tanışabilme imkânı mümkün. Bay, bayan, yaşıt, genç, entelektüel, komik, esprili, popüler, girişken, sakin tavırlı, politika sever, güncel haberlerin takipçisi, müzik ve şiir meraklıları, seyahat severler, romantik âşıklar, ince ruhlular, sert tavırlılar ve daha niceleri gibi saymakla bitmeyen bir çok karakter tipiyle konuşup tanışma imkânınız var. Hatta isterseniz aynı şehirlerde oturanlarla buluşarak gerçek bir ahbaplık bile kurabilirsiniz.

Ya da farklı şehirlerden davet alarak nicedir gerçekleştirmek istediğiniz seyahat fırsatını bile yakalayabilirsiniz. Hisseden insanlar, bay, bayan, genç, akran, hatta beklide aynı mesleği yaptığımız, aynı illerde oturduğumuz ve hatta çok yakın yerlerde ve hayat standartlarında yaşayan insanlarla bile sohbette rastlaşabilir, konuşabiliriz. Eğer gereken güveni verdikleri takdirde de gerçek hayatta buluşup görüşebiliriz bile. Artık yalnız kalmaya kimsenin vakti olmayacak.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
1 Mart, 2016
0
217 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?