Seviyeli Sohbetin Yeni Adresi | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Seviyeli Sohbetin Yeni Adresi

sohbetsitesi

Teknoloji hızla, ilerlemeye devam ettikçe bizde peşinden koşar olduk. İnsan olmanın gereği olarak sohbet etmek yaşlısı, genci, kadını, erkeği ayrımı olmaksızın bir ihtiyaçtır. Hiç tanımadığımız bir insanla dahi ihtiyaç duyduğumuz an önce tanışıp sonrasında sohbete başlayabiliyoruz.

Sohbet kişilerin birbirlerini daha yakından tanımalarını ve zaman içerisinde de güven oluşturmalarını sağlar. İnternet hayatımıza girmeden önce sohbeti telefon aracılığıyla yapardık. Bu durumda da yüklü telefon faturasıyla karşı karşıya kalırdık.

Sohbet odaları dünyanın neresinde olursanız olun, tek bir tuşa basarak arkadaş bulmanızı ve çevrenizi genişletmenizi yarayan internetin nimetlerinden biridir. MuhabbetTR. NET bu anlamda güvenilir hizmet veren sitelerin başında yer almaktadır. Siteye giriş yaparak üye oluyorsunuz. Sonrasında ise kendinize bir nick belirliyorsunuz. Devamında ise arkadaş ekleyerek hiçbir ücret ödemeden mesaj atabilir, fotoğraf ve video paylaşabilir ve hatta görüntülü konuşabilirsiniz. Çok sıkıldığımız ve kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlarda odamıza çekilip müzik dinleriz. Kimsenin bizi anlamadığını dahi düşünür ve içimize kapanırız internete girip sohbet odasına giriş yaptığımızda yalnız olmadığımızın farkına varırız.

Sohbet siteleri size yeni arkadaşlıklar, kalıcı dostluklar sağlama anlamında aslında bir kapı aralar. Yurt dışında aktif olarak kullanılan bu siteler özellikle öğrenciler tarafından ciddi anlamda kullanılır. Bu siteleri öğrenciler araştırma konuları, ödevleri hakkında hocalara ulaşmak ve projelerinde yardımcı olmalarını sağlayarak hem yardım almış hem de kaliteli seçkin kişilerle bir bağ kurmuş oluyorlar. Bu anlamda bir siteyi ne amaç için kullanmak istiyorsak, o amaca yönelik siteleri tercih etmemiz gerekir. Amaç arkadaşlık kurup, sohbet etmek de olabiliyor ya da sevgili bulma arayışı içinde olan kişilerce de kullanılıyor. Amaç arkadaşlık kurmak, hoş sohbet etmek ise bu doğrultuda hareket ettiğimiz de sağlam arkadaşlıklar hatta dostluklar kurmamız mümkündür. Hem böylece hiç beklemediğimiz anda kazandığımız dostumuz bir el uzatarak bir sorununu çözmende sana yardımcı olabiliyor. Bazen ailenle annenle, babanla paylaşamadığın konuları en yakın arkadaşlarıyla konuşabiliyor insan. Sohbet sitesi sayesinde kazandığın dostluklar bazen bir ömür sürüyor. Nette sohbetten de ileri gidip farklı şehirlerde de olsan bir araya gelip görüşebiliyorsun. Sohbet ederken farkında olmadan da birçok hayatlara tanıklık edip çok farklı deneyimler de kazanmış oluyorsun. Zaman içerisinde edinmiş olduğun tecrübeler sayesinde bunun ayrımına daha iyi varabiliyorsunuz.

Sohbet Giriş

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


MuhabbetTR

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
12 Haziran, 2016
1
330 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


Sadakat Yolunda - Megan Leavey - HD
resim alt gölge

Sadakat Yolunda – Megan Leavey – HD

Megan Leavey son zamanlarda hayatında büyük şeylerin eksik olduğunu hisseder. Bu içsel şeyi bastırmak için asker olmayı ...

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı
resim alt gölge

Gece Gelen — It Comes at Night izle 2017 Türkçe Altyazılı

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş ...

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle
resim alt gölge

Traded 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

1980’li yılların canlandırılması ile yapılan filmde geçmişi karanlık sırlarla dolu bir babanın geçmişte ...

Düello
resim alt gölge

Düello

Film, bir Teksas Korucu’sunun Helena adlı bir kasabada meydana gelen ve açıklanamayan ölümleri araştırmaya gitmesini ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?