Alay Etmenin Yeni Versiyonu: KORKMAYIN GELİN | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Alay Etmenin Yeni Versiyonu: KORKMAYIN GELİN

Sultanahmet patlamasının ardından Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, insanların zekasıyla dalga geçer gibi bir açıklama yaptı.

Beyefendi diyor ki;

Türkiye sizin evinizdir, burada güvenliğiniz tehlikede olamaz, korkmayın gelin

Turistlere sesleniyor yani..

Sanki patlamada 10 turist ölmemiş 15 turist yaralanmamış gibi böyle bir açıklama yapmak, insanların aklı ile dalga geçmekten başka bir şey değildir.

Ülkede yaşayan insanlar bile kalabalık ortamlara gitmekten çekinir hale geldi ülkenin her yerinde bombalar patlıyor, bırakın turisti bu ülkenin vatandaşı olarak ben rahatça çıkıp sokaklarda gezemezken, kaldı ki bunu gören turistler nasıl rahatça gelip burada tatil yapsın ?

Devletin birinci görevi, insanların can ve mal güvenliğini sağlamakken, hergün ülkemizde terör olayları sonucunda onlarca vatandaşımız hayatını kaybediyorsa siz görevinizi yapamıyorsunuz demektir.

Rusya ile uçak krizinin ardından rus turistleri kaybettik, Almanların hedef alındığı bu terör saldırısında da Alman turistleri kaybettik.

Turizm cenneti olan ülkemiz artık Ortadoğu bataklığına saplanmış nerede ne zaman bomba patlayacağı bilinmez olmuş, Doğu’da ayrı terör Batı’da ayrı terör, ülke kaosun eşiğine gelmiş, birileri çıkıp utanmadan “korkmayın gelin” diyerek çatlayan ekonominin daha kötü duruma gitmemesi için saçma sapan açıklamalar yapıyor.

Sizin açınızdan sıkıntı yok tabi, camiiye bile koruma ordusu ile gidiyorsunuz, korktuğunuz için halkın içine karışmıyorsunuz. Peki bu ülkenin sıradan insanları ne yapacak ? Bir vatandaşa canlı bomba eylemine kurban gitmeyeceğinin garantisini verebiliyor musunuz ?

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?