Gökhan Türkmen'den konser sürprizi | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Gökhan Türkmen’den konser sürprizi

1411-gokhan-turkmen-konseri-547efb1692c45

Gökhan Türkmen dün şef Çelik Kasapoğlu yönetiminde Ladies & Gentlemen İstanbul’un kıymetli sesleriyle birlikte prova yaptı.

Türkmen, instagram hesabından yarın 10. yıl özel konserlerini verecek olan grupla birlikte sahne alacağını hayranlarına duyurdu.

Konserde 10 yıl süresince severek söylediği eserleri Eser Taşkıran orkestrası desteğiyle seslendirecek olan topluluk, aynı zamanda da daha önce birçok kez sahne aldığı ünlü sanatçıların sürpriz performanslarıyla sizlere unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Ladies & Gentlemen İstanbul, müzikal tiyatroyu seven dinleyicileri ve bu özel müzik türüne gönül veren müzisyenleri bir araya getirmek amacı ile 2005 yılında Çelik Kasapoğlu tarafından kuruldu.

Topluluk, yerli ve yabancı müzikal tiyatro eserlerine ve koro müziğine değer veren amatör müzik severler ve profesyonel müzisyenlerden oluşmakta. Repertuarı, yerli ve yabancı müzikallerden eserler, film müzikleri, jazz ve popüler müzik türlerinden parçalar içermektedir. Gerek orkestra gerekse piyano eşliği ile çok sesli koro, ensemble ve solo performanslar sergilemekte…

Kurulduğundan bu yana 100’ü aşkın konser vermiş olan topluluk, Sezen Aksu, Ferhat Göçer, Orhan Şallıel, Sertab Erener, Özcan Deniz, Ahmet Özhan, Eser Taşkıran, Erol Evgin, Hakan Aysev, Allesandro Safina, Albano Carrisi, Nükhet Duru, Can Bonomo, Fatma Turgut, Sabri Tuluğ Tırpan gibi değerli pek çok sanatçı ile çalıştı, sahne performanslarına eşlik etti ve koral projeler üretti.

Ulusal ve Uluslar arası birçok festival, yarışma ve konser etkinliklerinde yer alan topluluk başarılı performanslarıyla birçok ödüle layık görüldü.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?