Hakkımızda

Hakkımızda Muhabbettr.net, 1999 yılından itibaren sohbet kategorisinde hizmet vermektedir. Yayına başladığı tarihten itibaren kullanıcıların özgür, güvenli ve hızlı bir şekilde iletişime geçmelerini amaç edinen ve bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Muhabbettr.net, günümüzün getirdiği teknolojik gelişmelere ayak uydurarak her kullanıcı profili için çeşitli yazılımlar ve yenilikler ile web ve mobil sohbet kategorisinde de beğeni toplamaya devam etmektedir.


 hakkımızda

Muhabbettr.net içerisinde bir çok sohbet ve eğlence kanalı bulunmaktadır. Günün yorgunluğu atabileceğiniz, Dünya’nın her yerinden insanlarla tanışıp muhabbet edebileceğiniz sitemizde, kahve molalarınızda güzel zaman geçirebilmeniz için çeşitli aktivitelerde yer almaktadır. Oyun kanallarımızda test, bilmece, çarkıfelek ve yarışma gibi etkinliklere katılabilir, radyo kanallarımızda canlı yayınları dinleyebilir, istekte bulunabilirsiniz.
Neden Biz?


Çağdaş ve güvenilir bir ortamda insanların tanışma ve arkadaşlık kurmaları amacıyla yayın hayatına devam eden sitemiz, mobil sohbet kategorisine göstermiş olduğunuz ilgi için tüm kullanıcılarına teşekkür eder.