İstanbul Sohbet | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

İstanbul Sohbet

sohbet

İstanbul Sohbet 

İstanbul Sohbet : evet arkadaşlar İstanbul sohbet ve İstanbul sohbet odaları açılmıştır. İstanbul dünyaya metropol olarak bilinirken tarihi yapısı denizi büyüklüğü ve güzelliğiyle Adete bir aşk cennetidir.İstanbul İstanbul olalı derler herkes bilmez ama biraz da ona değinelim.İstanbul sohbet ve İstanbul sohbet odaları olarak güzel bu konu işlediğimizi düşünerek sohbete başlayalım.İstanbul denince akla fethi zor fatihi tek sözleri gelir.İstanbul benzeri dahi yoktur.

İstanbul 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet Tarafından fethi yapılarak tarih deki yerini almıştır.İstanbul fethi yapıldığı dönemler Avrupa ülkeleri tarih okurken Osmanlı tarih yazıyordu.İstanbul ülkemizin dünya üzerinde bizim sembolümüz ve metropol olarak Türkiye‘nin mahir bir kentidir.

İstanbul deyince doğal olarak kalabalık trafik sorunu geliyor ve bu yüzden çok şikayet ci olsak da bu trafik doğal olarak dünyanın her yerin de var .İstanbul o kadar güzellik ile bizlere ev sahipliği yaparken lütfen biraz daha tutarlı olalım.Aşk cenneti olan İstanbul bizlerin göz bebeği olmasına rağmen bir o kadarda sevmeyeni olmasına rağmen bütün dünya seviyor.

İstanbul boğazıyla Karadeniz Marmara Deniziyle buluşan ülkemizin tek kentidir.Biz İstanbul sevdalıları olarak sanal alemin içinde de bir İstanbul Sohbet ve İstanbul Sohbet Odaları olsun istedik.İstanbul Sohbet Ve İstanbul Sohbet Odaları olarak İstanbul‘u temsilen ve buna cani gönülden inandık ve bunun için İstanbul‘a özgün bir sohbet kanalı olsun istedik.

İstanbul sohbet ve İstanbul chat odaları olarak siz birbirinden değerli bay bayan insanlara ev sahipliği yapmak her türlü başarının ve öz güvenin üstündedir.İstanbul Sohbet ve İstanbul Sohbet odaların da bütün İstanbullu insanları bir araya getirerek seviyeli bir ortam da seviyeli sohbete davet ediyoruz.İstanbul sohbet ve İstanbul sohbet odaların da 7/24 yayın yapmakta olan dj arkadaşlarımızdan radyo panelinden istekte bulunarak kalpleri yumuşatabilir sıcak samimi bir sohbete başlayabilirsiniz.

İstanbul Sohbet ve İstanbul Sohbet odaların da isterseniz.Dini chat Dini sohbet dini muhabbetlerde yapabilirsiniz.İstanbul sohbet ve sohbet odaların da ücretsiz bedava sesli kameralı görüntülü sohbet etmekte sizin keyfinize kalmıştır.İstanbul Sohbet ve İstanbul Sohbet Odaları bağlana bilirsiniz.Herkese hoş güzel neşeli sohbet chat ve muhabbetler dileriz..

İstanbul Chat Odarı

İstanbul Chat Odaları: seviyeli bir ortam içerisinde yer alan İstanbul chat açılmıştır.Sohbete başla  girişini kullanarak Nickinizi alıp İstanbul kanalını seçerek İstanbul chat ve İstanbul chat odalarına giriş yaptınız ve ücretsiz şen şakrak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul chat odaların da sıkılma gibi bir lüx sünüz yok.İstanbul chat odaların da ücretsiz bedava sohbetin tadını çıkarırcasına sloganımız sohbetin doruklarına çıkana kadar sohbet et sohbet yap sohbet edelim sohbet yapalım arkadaşlar.İstanbul chat ve İstanbul chat odaları İstanbullu bay bayan herkese hayırlı olsun der hayırlı güzel hoş sohbetler dileriz..

İstanbul mobil sohbet

İstanbul mobil sohbet chat ile cep telefonunuzdan gün içerisinde can sıkıntınızdan kurtulmak için tasarlanmış ve yapılmış bir projedir.İstanbul Mobil sohbet ile sohbet cepte yada cepten sohbete katıl kullanarak.İstanbul sohbet ve İstanbul chat odaların da cep telefonunuzdan sohbete devam edebilirsiniz.

İstanbul Mobil sohbet ve İstanbul Mobil chat odaları olarak tamamen ücretsiz bir uygulamadır.Herkes bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilir ve sohbet muhabbet cepte cepten sohbete katılma farkını yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
6 Temmuz, 2016
0
443 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?