Neredesiniz ? | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Neredesiniz ?

Konu maalesef yine terör. PKK’lı teröristler bu sefer İlçe Emniyet Müdürlüğüne saldırdı. Selehattin Demirtaş’ın “ufak tefek silah kullanıyorlar” diye bahsettiği teröristler, 1 TON bomba ile masum insanların canına kıydı. Patlamada aralarında çocuklarında olduğu 6 kişi hayatını kaybetti. 39 kişi de yaralandı

Şimdi söyleyin bakalım…

Fransa’da patlama olduğu gece sıcacık yatağından çıkıp patlamayla ilgili bilgiler veren, Fransa’ya geçmiş olsun ve taziye dileklerinde bulunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan neredesin ? Fransa için yatağından çıkıp açıklama yapan Cumhurbaşkanı, Diyarbakır’a neden Fransız kalıyor ?

Sözde çözüm ve barış sürecini halka anlatmakla görevlendirilen, sürece insanların sıcak bakmasını sağlamakla görevlendirilen, her gittikleri yerde protesto edilen, 63 kişiden oluşan akıl yoksunu AKİL İNSANLAR neredesiniz ?

Lafa söze gelince mangalda kül bırakmayanlar, “siviller ölüyor” diye kendilerini yırtanlar, Diyarbakır Çınar’da yaşanan olayı neredeyse bayram havasında kutlayanlar, HDP yalakaları neredesiniz ?

Televizyonlara bağlanıp “çocuklar ölmesin” diyerek farkındalık yaratmaya çalıştığını zanneden Ayşe Öğretmen peki sen neredesin ? Bak Diyarbakır’da PKK’lıların patlattığı bomba yüzünden masum, suçsuz, günahsız çocuklar öldü, neden bir açıklama yapmıyorsun ?

Peki ya MUHALEFET, en önemlisi SEN NEREDESİN ? Mecliste kürsüye geçip iki çift laf edince tepkini göstermiş mi oluyorsun ? Neredesin Devlet Bahçeli ? Vatan Millet Bayrak sözleri ağzınızdan düşmüyor da iş icraata gelince neden süt dökmüş kediye dönüyorsunuz ?

Ayağı taşa takılsa devleti suçlayıp sokaklara dökülüp eylem miting yapanlar, masum insanlar teröristlerin saldırı yüzüdnen hayatını kaybediyor. Hani neredesiniz sivil toplum örgütleri ? Hanginiz tepki gösterdiniz ?Herşeye basın açıklaması yürüyüş düzenliyorsunuz, konu terör olunca PKK’ya neden karşı çıkamıyorsunuz ?

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?