sohbet odası kameralı | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

sohbet odası kameralı

sohbetodası

Sohbet , aynı dili konuşan ya da konuşmayan insanların bir araya gelerek oluşturdukları, iletişim kurma yöntemlerinden biridir. Günümüzde oldukça fazla arkadaşa sahip ve bu durumdan mutluluk duyabilen insanlar olduğu gibi, binlerce insanın arasında kendisini yalnız hisseden insanlar ya da aynı yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni insanlar tanımak isteyen bir kesim de bulunmaktadır. Bu insanların sorunu iletişim kurma tekniklerini kullanamamak ya da karşısındakilere kendisini anlatamamaktan geçer ve aynı sorunları devamlı yaşamaktan sıkılmış olan kişiler, hayatına son verme derecesine bile gelebilmektedir. Bu durumdan hareketle teknolojiye ayak uyduran sosyal paylaşım sitelerinin yanında, daha önce hiç tanışmadığınız insanlarla iletişim kurmanızı sağlayan birçok sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu sohbet sitelerine girişler üye olmayla başlar ve yeni arkadaşlıklar, yeni ortaklıklar kurulmasıyla devam eder. Bu sitelerden kurulan iletişimler, kendisini yalnız hisseden insanların, uzun süreli arkadaşlıklar kurmasını sağlamaktadır.

Bu amaçla kurulan Muhabbettr.net sitesine, isteyen herkes istediği anda giriş yapabilmektedir. Giriş yapılan sohbet odaları kişiye, cinsiyete özel olabilmektedir. Örneğin, bayanlara özel Chat sitesi özelliği bulunmakta olan sitenin, kameralı Chat özelliği de bulunmaktadır. Size özel olan sohbet odasına giriş yaptıktan sonra, iletişim kurmaya başlamak için, güvenlik sorgulamasını başarıyla geçmiş olmanız gerekmektedir. Sonrasında, sohbet odasında aktif olan kişilerle sohbet konuşmasına başlayabilirsiniz. Bu sohbetler genel olabileceği gibi, özel konuşmalarda olabilir. Bu sayede konuşmalarınızı herkes göremez ve kendisini gizlemek isteyenler kişilerin kendisini rahat hissetmesi sağlanır.

Bu sitede sohbet haricinde, seçeceğiniz kişilerle daha eğlenceli dakikalar yaşamak için düzenlenen bazı etkinliklerde bulunmaktadır. Bu etkinlikler, oyun oynama, radyo dinleme, yarışma, çarkıfelek oyunu, çoktan seçmeli test soruları, İslami bilgilerden oluşmaktadır. Bu etkinlikler sayesinde, yeni bilgiler elde ederken; kaliteli bir zaman geçirmek adına çeşitli adımlar atmış olacaksınız. Ayrıca sohbet odalarında yapılan bazı uyarılar bulunmaktadır. Bu uyarılara uyulmadığı takdirde, kişilerin hayatında oldukça olumsuz gelişmeler meydana gelebilmektedir. Örneğin bazı insanlar böyle siteleri kullanarak, iletişimi ilerlettikten sonra dolandırıcılığa kadar götürmektedir.

Bu sayfanın amacı sadece arkadaş arayanlar üzerinde değildir. Sayfaya girdiğiniz zaman, karşınıza son dakika haberleri, güncel haberler, müzik haberleri, albüm tanıtımları, eğlenceli videolar ve popüler gönderiler gibi faaliyetler çıkmaktadır.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
29 Mart, 2016
0
334 views
Kategori : Biyografiler, Genel
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?