SULTANAHMET | MuhabbetTR Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

SULTANAHMET

Yıl 2016, yer İstanbul, ama hala ülkemizin herhangi bir noktasında patlayacak bombanın istihbaratını alıp zamanında müdahale edemiyoruz.

Daha önce örneklerle yaşadığımız olaylar yine tekrarladı 32 vatandaşımızı kaybettiğimiz 104 vatandaşımızın yaralandığı Suruç

97 vatandaşımızı kaybettiğimiz, 250’nin üzerinde vatandaşımızın yaralandığı Ankara

Şimdi de 10 turistin hayatını kaybettiği, 15 turistin de yaralandığı Sultanahmet

Ardı arkası ne zaman kesilecek ? Ülkemiz adeta mayın tarlasına döndü. İnsanlar kalabalık yerlere güvenle çıkamaz hale geldi. Bu olayların bu duruma gelmesinin tek sorumlusu ADALET ve KALKINMA PARTİSİ HÜKÜMETİDİR.! Aynı zamanda Buna yeteri kadar sesini çıkarmayan MUHALEFET partileri de en az AKP HÜKÜMETİ kadar olanlardan sorumludur.

Doğu’da PKK ile cebelleşirken Batı’da AKP’nin yanlış politikaları yüzünden ülkemize bela olan başka bir terör örgütü IŞİD ile uğraşıyoruz. Aslında uğraşıyoruz demek biraz yanlış olur. IŞİD militanlarının kafasına göre serbestçe gezdiği, istediği zaman istediği yerde canlı bomba eylemleri yapan, AKP hükümeti tarafından korunan, onların silah ve lojistik desteğini sağlayan neredeyse resmileşecek bir örgüt haline geldi. Bakmayın siz öyle esip gürlediklerine öz evlatları gibi seviyorlar IŞİD‘i…

Çoğunluğu Suriye uyruklu olan ülkemizde “mülteci” olarak başıboş gezen, terör potansiyeli yüksek, milyonlarca insan varken ne kadar güvende ve huzurlu yaşayabiliriz ?

Türkiye Cumhuriyeti devleti ve kurumları ile teröre en büyük desteği veren bir devlet haline geldi ne yazık ki. Baştan aşağı kokuşmuş bir devlet düzenine sahibiz. Kaostan, terörden beslenen terör olaylarıyla dengeleri sağlayan bir devlet düzenimiz var.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


condor

Web Sitesi : Muhabettr.net
Hakkında : Muhabbettr.net kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


resim alt gölge

İlklerin köprüsü açılıyor

İstanbul Boğazına inşa edilen "dünyanın en geniş köprüsü" Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Türkiye ve dünyadan çok ...

resim alt gölge

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemenin ve sohbet sitemizi nasıl ...

resim alt gölge

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet  Siteleri Sohbet  Siteleri:olarak çıkmış olduğumuz yolda gayet güzel emin adamlarla ilerlemekteyiz.Sohbet ...

resim alt gölge

Seviyeli Chat Yapalım

Seviyeli Chat Yapalım Seviyeli chat yapalım:Günümüz insanları en büyük problemi insanlarla olan iletişimi bunu ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?