Yardım (S.S.S)

Kullanıcılarımız ücretsiz olarak üye oldukları sitemizde online sohbetlere anında katılabilirler. Mobil aplikasyonlarla doğrudan uyumlu olan bu alanları kullanmak için bilgisayar, cep telefonu ya da tablet sahibi olmak yeterlidir. Daha önce alınmamış rumuzlardan biri seçilip şifre ile giriş yapmak mümkündür. Sohbet sitemiz tamamen ücretsizdir.

Sohbete Nasıl Girerim
Sitemizde sohbet kanalları vardır, ''Sohbete Bağlan'' kısmından kendinize rumuz(nick) alarak ''Sohbete Tıkla'' sekmesine tıklayınız, ardından otomatik olarak kanallarımıza aktarılacaksınız.
Özelde Sohbet Etmek
Üyemiz Özelde konuşmak istediğiniz kişinin ismine çift tıklayın ve çıkan pencerede bu kişiye yazın. Özeldeki yazıları sadece ikiniz görebilirsiniz.
Odalarımız ve Kuralları
Küfür, küfürlü isim, reklam, tekrar, flood, çlone, spoof, oto mesajlar ve siyaset ile ilgili konuşmalar kesinlikle yasaktır! #Oyun kanallarında sohbet etmek yasaktır.
Operatörler (@) Hk.
Operatörler (yani OP'lar) kanalları korumak için yetki almışlardır. Kurallara uymayan kişileri odadan atabilirler. İsimlerin önünde @ işareti vardır. Op olmak için oplarla konuşmalısınız.
Rahatsız Edeni Engelleyin
Ignore: /ignore rumuz komutu karşı tarafın size yazdıklarının gelmesini engeller.
Nick Şifreleme
Kullandığınız rumuzu kaydetmek için /kayit şifre komutunu kullanabilirsiniz.
Şifremi Unuttum
Yardım kanalina girmelisiniz, bu komutu yazin ve o kanaldaki yetkililere sorunuzu sorun: /join #Help